امتحانات شفاهی

آموزشگاه رسپیناتاک، برخلاف رویه معمول موسسه های دیگر در استفاده از امتحانات کتبی آخر ترم، شیوه ای متمایز و منطبق با آزمونهای بین المللی همچون آیلتس را برای سنجش مهارت و توانمندیهای گفتاری (Speaking) زبان آموزان به کاربسته است.

شیوه سنجش آموزش رسپینا مبتنی بر نقش مستقیم زبان آموزان در فرآیند یادگیری است و با هدف تاکید برپیشرفت واقعی آنها جهت آمادگی برای آزمونهای (Speaking) روز دنیا و برقراری ارتباط، طراحی شده است.

در امتحاناتی که توسط ممتحنین برگزار می شود، امکان آزمون مجدد برای زبان آموزان وجود ندارد اما درصورتیکه ارزیابی نهایی توسط استاد همان کلاس انجام شود، زبان آموزانی که در ارزیابی موفق نبوده اند، امکان سنجش مجدد توسط یکی از ممتحنین و دریافت مشاوره ی آموزشی را خواهند داشت.

ارزیابی پایان هر دوره آموزشی به دو صورت انجام میشود

ارزیابی توسط استاد

سنجش عملکرد و پیشرفت شفاهی زبان آموزان درجریان کلاسها توسط مدرس همان دوره براساس
الف- حضور درکلاس / ب- انجام تکالیف / ج- عملکرد زبان آموز

آزمون شفاهی توسط ممتحن

بدین ترتیب توانایی برقراری ارتباط (Self-expression & Communication) و دقت در رعایت نکات دستوری گفتاری (Accuracy) براساس آموزشهای صورت گرفته درکلاس مورد ارزیابی قرار میگیرد.

امتحات زودهنگام:

زبان آموزانی که امکان شرکت در امتحان پایان ترم در زمان مقرر را ندارند و تمایل به شرکت در امتحان پیش از پایان ترم را دارند، می توانند حداکثر 3 جلسه پیش از پایان کلاس وقت امتحان گرفته و در صورتیکه با موفقیت آزمون خود را پشت سر بگذارند ، برای ترم بعد ثبت نام نمایند.

امتحان دیرهنگام:

روز و ساعت امتحانات پایان ترم قابل تغییر نمی باشد. درصورتیکه زبان آموزان موفق به شرکت در امتحان در زمان تعیین شده نشوند ، حداکثر تا یک ماه فرصت دارند که برای شرکت در امتحان متاخرین اقدام نمایند و اگر در این بازه ی زمانی نیز امتحان ندهند برای ثبت نام در کلاس ها نیاز به شرکت در آزمون تعیین سطح دارند.

ارزیابی مجدد:

ارزیابی مجدد مختص زبان آموزانی است که امتحان با ممتحن نداشته اند و ارزیابی نهایی کلاسشان توسط استاد کلاس انجام شده است. در این صورت می توانند تا مدت یک ماه اقدام به رزرو وقت ارزیابی مجدد و مشاوره با یکی از ممتحنین نمایند.
درصورتیکه بیش از یک ماه از پایان ترم گذشته باشد ، زبان آموزان لازم است که برای شرکت مجدد در کلاس ها در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند.

انگلیسی، با ما به ثمر می رسد...

مؤسسه رسپینا تاک در سال 1384 با رویکردی متفاوت به شیوه آموزش زبان انگلیسی در شهر تهران تأسیس شد. در طول این سالها رسپینا تاک همواره خود را ﺑﮫ ﻋﻧوان موسسه ای ﭘﯾﺷﮕﺎم و نوع آور در امر آموزش زبان انگلیسی ارائه نموده است و تا کنون ده ها هزار زبان آموز را در رسیدن به اهداف شان همراهی نموده است.

اطلاعات تماس
  • تلفن:45517 (021)
  • ایمیل: Info@respinatalk.com
  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تراز میدان ونک، خیابان 18 گاندی، پلاک 19
خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها و پیشنهادات ویژه در صندوق ورودی حساب کاربری خود در رسپیناتاک در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

طراحی شده با و توسط خانه گرافیک دارکوب