کارگاه / دوره آمادگی آزمون پی تی ای (PTE)

آزمون PTE (Pearson Test Of English) آزمونی است که مهارت های زبانی را بصورت ترکیبی مورد ارزیابی قرار می دهد. این آزمون که در موسسات مورد تایید موسسه پیرسون برگزار می شود. یک آزمون کامپیوتری است و با استفاده از هوش مصنوعی تصحیح می شود.

آزمون PTE عمدتا برای زبان آموزانی است که قصد ادامه تحصیل و مهاجرت به کشور استرالیا، نیوزیلند و انگلیس را دارند. البته لازم به ذکر است که در حال حاضر علاوه بر این کشور ها ، این مدرک در بسیاری کشور های دیگر جهان و دانشگاه های معتبر متفاوتی پذیرفته می شود . زمان سه ساعته ی آزمون و بازه ی زمانی 7 روزه از زمان ثبت نام تا دریافت نتیجه یکی دیگر از دلایلی است که برخی زبان آموزان این آزمون را انتخاب می کنند.

ویژگی های اصلی دوره:

این دوره در 64 ساعته آموزشی (16 جلسه 4 ساعته) ، بصورت دو روز در هفته طراحی شده است.

طول دوره 2 ماه می باشد.

شرکت در دوره نیازمند دریافت مشاوره ی تخصصی است. در این جلسه ی مشاوره، آزمون سطح سنجی انجام می شود و درصورتی که زبان آموز حداقل های لازم را نداشته باشد به او توصیه می شود که دوره های زبان عمومی شرکت کند و در صورتی که آچمز شده باشد، شرکت در این دوره به وی پیشنهاد می شود.

وجه تمایز این دوره ها:

تجزیه و تحلیل بخش های مختلف و انواع سوالات آزمون

استفاده از متدها تکنیک های کمتر دیده شده در منابع آموزشی که از تحلیل آزمون های تصحیح شده و مجموعه ی منابع معتبر آزمون استخراج شده اند

معرفی های میانبر هایی که به زبان آموزان کمک می کنند در کمترین زمان بتوانند نمره ی لازم را در آزمون کسب کنند و از مهارت های خود حداکثر استفاده را در آزمون ببرند

بهره گیری از نرم افزارها و وبسایت ها و منابع دیجیتال مختلف برای کمک کردن به داوطلبان جهت تمرین تکنیک های آموزش داده شده و آشنایی با هوش مصنوعی و روش های غلبه بر آن

ارائه ی مشاوره ی فردی در طول دوره برای هدایت داوطلبان در مسیر صحیح

انگلیسی، با ما به ثمر می رسد...

مؤسسه رسپینا تاک در سال 1384 با رویکردی متفاوت به شیوه آموزش زبان انگلیسی در شهر تهران تأسیس شد. در طول این سالها رسپینا تاک همواره خود را ﺑﮫ ﻋﻧوان موسسه ای ﭘﯾﺷﮕﺎم و نوع آور در امر آموزش زبان انگلیسی ارائه نموده است و تا کنون ده ها هزار زبان آموز را در رسیدن به اهداف شان همراهی نموده است.

اطلاعات تماس
  • تلفن:45517 (021)
  • ایمیل: respinaplacement@gmail.com
  • آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان 18 گاندی، پلاک 19
خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها و پیشنهادات ویژه در صندوق ورودی حساب کاربری خود در رسپیناتاک در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

طراحی شده با و توسط خانه گرافیک دارکوب