کارگاه / دوره آمادگی آزمون سی سی ال (CCL)

این دوره زبان آموزان را برای آزمون CCL (Credentialed Language Community) که توسط ناتی (سازمان مترجمان رسمی کتبی و شفاهی در استرالیا) برگزار می شود ، آماده می کند.

این آزمون توانایی داوطلب برای انجام امور مترجمی شفاهی و در چارچوب فعالیت های اجتماعی روزمره در کشور استرالیا را مورد ارزیابی قرار می دهد.

با کسب موفقیت در این آزمون:

داوطلبین 5 امتیاز ارزشمند برای انجام پروسه ی مهاجرت به استرالیا را به دست می آورند.

مهاجرینی که هم اکنون در استرالیا زندگی می کنند ، با موفقیت در این آزمون قادر خواهند بود در مشاغل کنونی خود افزایش دستمزد دریافت نمایند.

دانشجویان مشغول به تحصیل در استرالیا با کسب این 5 امتیاز موفقیت بیشتری را در پروسه ی GSM ویزای خود تجربه خواهند کرد.

شرکت و کسب آمادگی در دوره های آموزشی CCL به کلیه هموطنانی که قضد مهاجرت به خارج از کشور را دارند این امکان را می دهد که قابلیت ها و مهارت های speaking خود را بر اساس نیازهای به روز کشور های انگلیسی زبان ارتقا دهند.

علاقمندان به حرفه ی مترجمی همزمان قادر خواهند بود گام اول در شناخت و کسب مهارت های مترجمی همزمان را برداشته و آن را تمرین نمایند.

شرایط برگزاری دوره:

شرکت و کسب آمادگی در دوره های آموزشی CCL به کلیه هموطنانی که قضد مهاجرت به خارج از کشور را دارند این امکان را می دهد که قابلیت ها و مهارت های speaking خود را بر اساس نیازهای به روز کشور های انگلیسی زبان ارتقا دهند.

کلاس های CCL در دو ماه (۳۶ جلسه ی ۱ ساعت و نیمه) طراحی شده اند. در هر ۳ جلسه یکی از مجموع ۱۲ موضوعی که در آزمون CCL از آن ها استفاده میشود، به طور کامل و دقیق پوشش داده می شود.

برای شرکت در کلاس های CCL لازم است ابتدا مشاوره ی تخصصی دریافت کنید.

اگر حداقل های لازم برای ورود به دوره را نداشته باشید، به شما پیشنهاد میشود که دوره زبان انگلیسی عمومی را تا مقطع مورد نیاز طی کنید و سپس وارد این دوره شوید.

اگر سطح زبانتان برای ورود به دوره ها مناسب باشد ، از شما چند نمونه سوال در قالب آزمون CCL گرفته میشود که تعیین کننده نقاط ضعف و قوت شما است و می توانید با آگاهی دقیق از وضعیت کنونی دوره مذکور را آغاز کنید.

نکات آموزشی مورد تاکید در این دوره:

Essential grammar for CCL

Essential vocabulary for CCL

Note taking skills for CCL

Interpreting skills for CCL

Pause concept for CCL

Fluency for CCL

انگلیسی، با ما به ثمر می رسد...

مؤسسه رسپینا تاک در سال 1384 با رویکردی متفاوت به شیوه آموزش زبان انگلیسی در شهر تهران تأسیس شد. در طول این سالها رسپینا تاک همواره خود را ﺑﮫ ﻋﻧوان موسسه ای ﭘﯾﺷﮕﺎم و نوع آور در امر آموزش زبان انگلیسی ارائه نموده است و تا کنون ده ها هزار زبان آموز را در رسیدن به اهداف شان همراهی نموده است.

اطلاعات تماس
  • تلفن:45517 (021)
  • ایمیل: Info@respinatalk.com
  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تراز میدان ونک، خیابان 18 گاندی، پلاک 19
خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها و پیشنهادات ویژه در صندوق ورودی حساب کاربری خود در رسپیناتاک در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

طراحی شده با و توسط خانه گرافیک دارکوب