مشاوره رسپینایی

ویژگی های اصلی:

زبان آموزان دوره های مختلف از زمان ورود به موسسه در مراحل مختلف می توانند در خواست مشاوره با بخش آموزش و دریافت مشاوره تخصصی را داشته باشند. این مشاوره ها با هدف همراهی با زبان آموزان در پروسه یادگیری ،کمک به بهبود عملکرد آنها ، معرفی روش های کارآمدتر و تسهیل روند یادگیری در طول دوره تنظیم می شوند.

کلیه مشاوره ها شامل آزمون سطح سنجی می باشند به استثنای مشاوره تخصصی که مستلزم ارائه ی نتیجه ی آزمون ماک است.

انواع مشاوره رسپینایی

مشاوره عمومی:

زبان آموزان دوره های مختلف از زمان ورود به موسسه در مراحل مختلف می توانند در خواست مشاوره با بخش آموزش و دریافت مشاوره تخصصی را داشته باشند.

این مشاوره ها با هدف همراهی با زبان آموزان در پروسه یادگیری ،کمک به بهبود عملکرد آنها ، معرفی روش های کارآمدتر و تسهیل روند یادگیری در طول دوره تنظیم می شوند.

مشاوره تخصصی:

برای جهت دهی و روشن کردن مسیر راه و نظارت بر عبور از مراحل مورد نظر برای آمادگی شرکت در آزمونهای خاص (IELTS ،PTE ، CCL و TOEFL) می توانید از مشاوره ی متخصصین این آزمون ها بهره مند شوید.

برای مفید واقع شدن مشاوره های تخصصی ، بهتر است که زبان آموزان نتیجه ی آزمون آزمایشی مورد نظر را در جلسه ارائه نمایند.

پکیج های مشاوره آموزشی از راه دور:

این بسته ها جهت راهنمایی و هدایت زبان آموزان و تدوین برنامه آموزشی برای زبان آموزانی که شرایط شرکت در کلاس را ندارند و تمایل به خودآموزی برای آمادگی آزمون های IELTS ، CCL ، PTE و دوره های مکالمه پیشرفته را دارند، طراحی شده اند. جلسات مشاوره هر چهار هفته یکبار به مدت 1.5 ساعت بصورت خصوصی برای زبان آموزان طراحی شده و در این جلسات به کلیه نیاز های زبان آموز پرداخته می شود.

معرفی استاد:

این خدمات مشاوره ای به درخواست استاد دوره جهت رسیدگی به نیاز های زبان آموز در چارچوب توانایی های آموزشی مورد انتظار موسسه بصورت رایگان انجام می شود.

دیگر انواع مشاوره رسپینایی

مشاوره پس از تعیین سطح:

2 ترم پس از انجام تعیین سطح با هدف پیگیری پیشرفت زبان آموز در مسیر رسیدن به هدف خود، زبان آموز می تواند درخواست مشاوره داشته باشد. هر یک از زبان آموزان یکبار در دوره ی آموزشی خود می توانند از این امکان بصورت رایگان بهره مند شوند.

متقاضیان دوره های تربیت مدرس:

متقاضیان شرکت در دوره های تربیت مدرس رسپیناتاک، پیش از ثبت نام در این دوره ها نیاز به شرکت در جلسه ی مشاوره ای با هدف سنجش سطح زبان عمومی متقاضی و اطلاعات کلی وی در خصوص تدریس و روش های آن دارند.

انگلیسی، با ما به ثمر می رسد...

مؤسسه رسپینا تاک در سال 1384 با رویکردی متفاوت به شیوه آموزش زبان انگلیسی در شهر تهران تأسیس شد. در طول این سالها رسپینا تاک همواره خود را ﺑﮫ ﻋﻧوان موسسه ای ﭘﯾﺷﮕﺎم و نوع آور در امر آموزش زبان انگلیسی ارائه نموده است و تا کنون ده ها هزار زبان آموز را در رسیدن به اهداف شان همراهی نموده است.

اطلاعات تماس
  • تلفن:45517 (021)
  • ایمیل: respinaplacement@gmail.com
  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تراز میدان ونک، خیابان 18 گاندی، پلاک 19
خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها و پیشنهادات ویژه در صندوق ورودی حساب کاربری خود در رسپیناتاک در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

طراحی شده با و توسط خانه گرافیک دارکوب